filmweb.pl
Filmy
Strona główna filmów
Premiery i zapowiedzi
Zwiastuny
Baza filmów
Baza osób kina
Baza postaci
Baza światów
Nagrody
Newsy
Recenzje
Magazyn
Filmweb poleca
Programy filmwebu
Seriale
Strona główna seriali
Premiery i zapowiedzi
Baza seriali
Baza programów
Newsy
Recenzje
Serial Killers
Gry
Strona główna gier
Premiery i zapowiedzi
Baza gier
Recenzje gier
Rankingi
Ranking nowości
Ranking top 500
Ranking oczekiwanych
Nowości serialowe
Seriale top 500
Filmy na VOD
Seriale na VOD
Oryginalne produkcje
Ludzie filmu
Najlepsze role
Gry wideo
Box office
Filmy dla mężczyzn z marką BIC
Canal+
Mój Filmweb
Oceny znajomych
Rekomendacje
Mój profil
Chcę zobaczyć
Moje oceny
Konkursy
Quizy
Ankiety
Ranking użytkowników
Forum
Repertuar Kin
VOD
Popularne
Nowości
Najlepsze
Wkrótce
Darmowe
Program TV
Program TV
Zobacz sekcję
LLF
2009
http://www.llf.pl/
Lubuskie Lato Filmowe Kinematografie Krajów Europy Środkowej i Wschodniej
Data wręczenia nagród:
21 czerwca
Złote Grono
Najlepszy film
wygrane
Wszyscy umrą, a ja nie
(2008)
Valeriya Gay Germanika
Vika, Zhanna i Katya z utęsknieniem oczekują nadchodzącej dyskoteki, którą zapamiętają raz na zawsze. Podczas wieczornej imprezy życie dziewczyn całkowicie ulegnie zmianie.
Udział w konkursie głównym
nominacje
Buick Riviera
(2008)
Goran Rušinović
Kiedyś w sierpniu
(2009)
Sebastian Schipper
Kino Lika
(2008)
Dalibor Matanić
Moja krew
(2009)
Marcin Wrona
Moskwa, Belgia
(2008)
Christophe Van Rompaey
Mój nauczyciel
(2008)
Bohdan Sláma
Piknik
(2008)
Adrian Sitaru
Pinprick
(2009)
Daniel Young
Śmieć
(2008)
Javor Gardev
Wojna polsko-ruska
(2009)
Xawery Żuławski
Najlepszy film dokumentalny
wygrane
Chemia
(2009)
Paweł Łoziński
Srebrne Grono
Najlepszy film
wygrane
Moskwa, Belgia
(2008)
Christophe Van Rompaey
Brązowe Grono
Najlepszy film
wygrane
Piknik
(2008)
Adrian Sitaru
Nagroda Fundacji Współpracy Polsko-Niemieckiej
Nagroda dla najlepszego filmu polskiego
wygrane
Jeszcze nie wieczór
(2008)
Jacek Bławut
Przybycie znanej gwiazdy do Domu Aktora zakłóca uporządkowane życie pensjonariuszy.
Nagroda Organizatorów im. Juliusza Burskiego
Najlepszy film
wygrane
Wojna polsko-ruska
(2009)
Xawery Żuławski
Zbuntowany chłopak, Andrzej, spotyka na swojej drodze niezwykłe kobiety.
Nagroda Specjalna
Nagroda Klubu Kultury Filmowej
wygrane
Nie wyobrażam sobie życia bez tańczącego świata
(2008)
Jadwiga Żukowska
Wyróżnieni w roku 2009
Wojna polsko-ruska
(
1/2
)
Moskwa, Belgia
(
1/2
)
Piknik
(
1/2
)
Jeszcze nie wieczór
(
1/1
)
Nie wyobrażam sobie życia bez tańczącego świata
(
1/1
)
Wszyscy umrą, a ja nie
(
1/1
)
Chemia
(
1/1
)
Kino Lika
(
0/1
)
Mój nauczyciel
(
0/1
)
Moja krew
(
0/1
)
Pobierz aplikację Filmwebu!
Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.