PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=227672}
7,1 56 551
ocen
7,1 10 1 56551
7,6 29
ocen krytyków
Hot Fuzz Ostre psy
powrót do forum filmu Hot Fuzz - Ostre psy

kiła i mogiła!!!

ocenił(a) film na 1

mam nadzieje ze szybko o tym filmie zapomnę bo takiego gniota dawno nie widziałem i wy tez nie zobaczycie jednym lub wieloma słowami PORAŻKA!!!Do połowy filmu jeszcze dało sie to to oglądać ale następna połowa jest nie do wybaczenia tylko dla wytrwałych i dla wielbicieli niezrozumiałego angielskiego humoru

ocenił(a) film na 10
stolek7

Przecież wiedziałeś że to angielski humor więc po co polazłeś do kina ?.Ja np nie widziałem Harego Portiera bo nie lubię takich filmów więc ich nie oglądam a potem nie narzekam że straciłem czas lub że film to porażka.Trza było zostać w domu i poczytać książkę.Bo film jest naprawde fajny :).I nie wiem czego niezrozumiałeś

ocenił(a) film na 1
Robert831231

i tu się mylisz angielski humor trawie w dobrych filmach ten takim nie jest

ocenił(a) film na 9
stolek7

Jest. przegrałeś.

ocenił(a) film na 2
Robert831231

jak angielska komedia jest nudna to 'wszyscy' pisza no tak to angielski humor
g... prawda, w tym filmie humoru wogole i humoru angielskiego jest tyle co lesiekwadratowych drzew
on byl poprostu denny.

zgadzam sie druga powola abolutnie dla wytralych
cieniutki

caligulaam

film jest mega smieszny, absurd goni absurd, jak to w angielskim humorze, jest zrobiony na rewelacyjnym poziomie i nudy nie ma ani przez chwile, wiec sie nie osmieszaj wypisujac takie bzdury

ocenił(a) film na 2
fune

gust jest jak d... kazdy ma swoj dla
Ciebie jest mega smieszny dla mnie mega nudny i slaby

caligulaam

tu nie chodzi o gust, moge nie lubic zupy pomidorowej czy ogorkowej, ale nie bede wypisywac na forach o jedzeniu, ze te zupy to kila i mogila

ocenił(a) film na 2
fune

i mówisz , ze nie wzięłaś sobie mojej oceny tego filmu do serca?
wynudziłam się na śmierć - tyle pamiętam
jak zmuszę sie do obejrzenia jeszcze raz poprę swoja wypowiedz wieloma argumentami

ocenił(a) film na 9
stolek7

film jest idealny uwielbiam takie

stolek7

Jeden ze śmieszniejszych filmów jakie w tamtym okresie widziałem.

Film jest bardzo śmieszny - niestety już za kolejnym razem nie ma tego efektu...
Jak oglądałem po raz pierwszy to rechotaliśmy się na cały Milanówek. Jak obejrzałem drugi raz to parę razy się uśmiechnąłem. Film trzyma poziom. Gra aktorska super.

Wreszcie komedia na której nie ma głupich dowcipów o rochaniu, kupie, cyckach lub koprze.
+ dla angoli

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones