Timothy DaltonI

Timothy Peter Dalton

7,7
6 940 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Timothy Dalton

Nie umiem zrozumieć, dlaczego Timothy jeszcze nie dostał oscara, złotego globu, jakiejś innej nagrody a choćby nawet nominacji. Wiem że mało gra w filmach (podobno bardziej w teatrze) ale nie potrafię zrozumieć dlaczego nie dostał nawet jednej nominacji, bardzo lubię go jako aktora i wiele jego ról przypadło mi do gustu, dlatego po prostu tego nie umiem zrozumieć. Mimo wszystko, mam nadzieję że Timothy zagra jeszcze w czymś wartym uwagi i w końcu dostanie nagrode na jaką (moim zdaniem) zasługuje.

lol_24

Bo jest bardzo niedoceniany, niestety. A to taki dobry aktor.

robert2207

Aż dziwne że za serial "Dom grozy" w którym zagrał wspaniałą rolę, też nic nie dostał. Ale może kiedyś ktoś go doceni... Tego mu życzę! Oby mu się udało jeszcze dostać choć jedną nagrodę albo przynajmniej nominacje, bo to wspaniały aktor, ale jak powiedziałeś niedoceniony...

lol_24

bo świat iejest sprawiedliwy , ano nie jest, dlatego te wszystkie nagrody ja nazywam kólkiem wzajemnej adoracji, jak ie pijesz razem wódki i nie grasz w golfa nie dostajesz, nic nowego

lol_24

Szkoda że nikt go nie docenił za rolę w "Jastrzębiach" z 1988 r.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones